Destek

Destek

Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya daha fazla bilgi için Sıkça Sorulan Sorular bölümümüzü ziyaret edin.

Telefon

0216 599 03 61

Whatsapp Destek

0542 159 84 46

İletişim

info@tetatek.com

Sıkça Sorulan Sorular

– SeeTalk cihazı tüm ses sistemleri ile uyumludur. Tek yapmanız gereken cihazınızı ses sistemine kablo ile takmak ve üzerindeki ses butonları ile ses seviyenizi belirlemektir.

–  Cihazımıza web-panel ve micro usb kablo bağlantısı ile içerik yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz içerikler .doc ve .docx formatında olmalı ve en fazla 1 adet resim bulundurmalıdır.

– Cihazımızın şarjını tam doldurduğunuzda 6,5 saat kesintisiz kullanım sağlar.

– Cihazımız Atmaca Elektronik tarafından üretilmiştir. Tasarım, Donanım ve Yazılımı tamamen Milli ve Yerlidir.

– SeeTalk ‘u aldığınızda SeeTalk cihazı, şarj adaptörü, şarj kablosu, özel kıskaç başlığı, uzaktan kumandası, özel koruyucu taşıma çantası ve kullanım kılavuzu ile sizlere teslim edilecektir.

– Usb kablosu ile cihazımızı bilgisayara bağladığınızda “”rk312x” isminde bir cihazın bağlandığını göreceksiniz. .Docx formatındaki dosyalarınızı bu cihazın içerisine yüklemeniz yeterlidir. Yüklediğiniz metinler SeeTalk cihazınızın “Yerel Dosyalar (USB)” bölümünde gözükecektir.

– Mytalks.seetalk.com.tr adresimize kişisel veriler ile kayıt olduktan sonra metin klasörlerinizi oluşturabilir ve metinlerinizi yükleyebilirsiniz. Metinlerinizi yükledikten sonra “Makale Başlığını Yazınız” bölümünün solunda bulunan “Ön izleme” butonu ile içeriğinizin cihazda nasıl gözüktüğünü görebilirsiniz.

– Panel üzerinden yüklediğiniz metinleri cihazınızda görebilmek için menü üzerinden “İçerik Güncelle” butonunuza tıklamanız yeterlidir.

Usb bağlantısı ile yüklediğiniz metinleri görebilmek için “Yerel Dosyalar (USB)” bölümünde sağ üst köşedeki senkronizasyon butonuna tıklamanız yeterlidir.

– Cihazı kumanda üzerinden veya yan tarafındaki güç tuşu ile uyku moduna aldığınızda akan yazı duracak ve mikrofon özelliği kapanacaktır. Uyku moduna açtığınızda mikrofon özelliği tekrar aktif olacaktır.

– Cihazınıza panel üzerinden yüklediğiniz metinleri indirebilmek için Wi-Fi bağlantısını yapmanız ve “İçerik Güncelle” butonuna basmanız gerekmektedir. “Kişisel İçerik Senkronize Edildi” uyarısını gördükten sonra Wi-Fi ihtiyacınız kalmamış olacaktır. Cihaz sadece menü açıkken Wi-Fi bağlantısı yapabilmekte, metinler bölümüne ve metin içeriğine girildiğinde Wi-Fi özelliğini devre dışı bırakmaktadır.

– Panel üzerinden yüklenen metinleri silmek için, metin içeriğine girerek “Sil” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Bu işlemi yaptıktan sonra cihaz üzerinden “İçeriği Güncelle” butonuna tıkladığınızda metinler cihazınızdan kaldırılacaktır.

Usb bağlantısı ile yüklediğiniz metinleri silmek için cihazınızı bağlamanız ve dosyaları klasör içerisinden silmeniz gerekmektedir.

Sorunuzun cevabını bulamadıysanız, müşteri hizmetleri ekibimiz size yardımcı olmak için burada.
0216 599 03 61