Kurumsal

Kurumsal

Smart Speech Technology
Akıllı Konuşma Teknolojisi

Hayatı Kolaylaştıran, Topluma Fayda Sağlayan, Yenilikçi Projeler ve Çözümler Sunan Bir Teknoloji Şirketi

HAKKIMIZDA

SeeTalk, kullanıcılarına daha etkileyici konuşmalar yapabilmeleri ve bu konuşmalar esnasında daha rahat olabilecekleri bir ortam sağlamak için tasarlanmış bir üründür. Mikrofonu ekran ile birleştiren bu teknoloji sayesinde konuşma esnasında hem mikrofon hem de kâğıt sorunu yaşamaz ve ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan ses pürüzsüzleştirme özeliği ile büyük alanlarda rahatça kullanılabilir.

SeeTalk, 2015 yılında teknolojinin ötesinde bir proje ile yola çıkarak, hayatı kolaylaştırmayı, topluma fayda sağlamayı hedeflemiştir. Türkiye menşeili, Dünya’da ilk ve tek olan SeeTalk, toplum önünde konuşmayı kolaylaştıran, her ortamda pürüzsüz ses verebilen, konuşmacıya güven veren bir üründür.

Kısa bir süre içerisinde kendini geliştiren SeeTalk Türkiye’nin 3. büyük elektronik ürünler üreticisi olan Atmaca Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş.  ailesine dâhil olmuştur. Atmaca Elektronik bünyesindeki AR-GE merkezi mühendisleri tarafından daha ileri bir boyuta taşınan SeeTalk ilk prototiplerini üreterek çeşitli platformlarda kullanılmaya başlanmıştır. Kullanıcıların geri dönüşleri, yapılan görüşmeler ve sektörel fuarlardaki kullanıcıların yoğun ilgileri, ürünün tüm dünyada kullanılabileceğini göstermiştir.

vizyonumuz
vizyon-seetalk-2
vizyon-seetalk-3

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve hayatı kolaylaştırmak, topluma fayda sağlamak yenilikçi projeler sunmaktır.

Arge Merkezimiz

SeeTalk Atmaca Elektronik şirketine bağlı bir markadır.  Ana ortağımız Atmaca Elektronik firması Türkiye’nin her bölgesine her şehrine ulaşan satış bayileri ve servislerinin yansıra dünya genelinde yaklaşık 50 ülkeye ihracat yapan, çok güçlü teknik altyapısı ile tüketici elektroniği üreticisi olarak ülkemizde Ar-Ge’nin önemini anlamış öncü yerli kuruluşlardan birisidir. Kurum olarak dünyada Ar-Ge’ye (Araştırma-geliştirme) önem veren gerek devletler ve gerekse de özel şirketler rakiplerine fark atmakta, onların önüne geçmektedirler şeklinde kararlı bir Ar-Ge vizyonuna sahiptir.

Grubumuzca çalışma dinamiklerimize uygun, araştırma ve inovasyon odaklı felsefesini özümsemiş tecrübeli mühendislerimizle, son teknoloji cihaz ve sistemlerle, üniversitelerle yapılan işbirlikleriyle, ulusal ve uluslararası proje ortaklarıyla sürdürülebilir gelişme doğrultusunda Ar-Ge proje yatırımları yapılmaktadır. Bu hedefler doğrultusunda da Ar-Ge departmanımız Bilim Sanayi Teknoloji Bakanlığı’mız tarafından 5746 sayılı Kanun kapsamında Ar-Ge Merkezi olarak kabul edilmiştir. Ülkemizin 3. büyük elektronik ürün ihracatçısı konumundaki ana firmamızın Ar-Ge Merkezi bünyesinde bilişim, tüketici elektroniği, sağlık, dijital yayın ve dijital ekran reklamcılığı sektörlerine yönelik projelerin gerçekleştirilmesi hedefleri yer almaktadır. Dünyadaki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip eden bu projelerin tümü firmamızın ve ülkemizin daha çok kalkınmasına, ürünlerimizi kullanan son kullanıcıların teknolojik gelişmişlik seviyelerini arttırmaya ve farklı pazarların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürün geliştirme hedefleri doğrultusunda oluşturulmaktadır.

Ar-Ge Merkezi’mizde ürün geliştirirken doğa ve tüketici dostu teknolojilerin geliştirilmesi, enerji sarfiyatının minimum düzeye indirilmesi, Ar-Ge’ye dayalı ürün kişiselleştirme kabiliyeti ile farklı pazarların tercih ve alışkanlıklarına uygun ürün ergonomisi ve tasarımı çalışmaları yapılmaktadır. Bunun dışında dünya geneline göre pazar payımızın yüksek olduğu Doğu Avrupa, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetler bölgelerinde tüketici elektroniği sektörüne öncülük eden, yenilikçi ve kaliteli ürünler geliştirilmektedir.

Tüm bu hedefler doğrultusunda yetkin ve tecrübeli mühendislerimizden oluşan Ar-Ge Merkezi’miz tasarım, geliştirme ve test süreçlerini en etkin şekilde kullanmaya çalışarak firmamızın ve ülkemizin tüketici elektroniği ve dijital sektördeki bilgi birikimini en üst seviyeye getirmek için gayretle çalışmaya devam etmektedir.

SeeTalk ürünümüzü keşfetmek için tıklayın.