Kurumsal

Kurumsal

Smart Speech Technology
Akıllı Konuşma Teknolojisi

Hayatı Kolaylaştıran, Topluma Fayda Sağlayan, Yenilikçi Projeler ve Çözümler Sunan Bir Teknoloji Şirketi

HAKKIMIZDA

SeeTalk, kullanıcılarına daha etkileyici konuşmalar yapabilmeleri ve bu konuşmalar esnasında daha rahat olabilecekleri bir ortam sağlamak için tasarlanmış bir üründür. Mikrofonu ekran ile birleştiren bu teknoloji sayesinde konuşma esnasında hem mikrofon hem de kâğıt sorunu yaşamaz ve ileri teknoloji kullanılarak tasarlanan ses pürüzsüzleştirme özeliği ile büyük alanlarda rahatça kullanılabilir.

SeeTalk, 2015 yılında teknolojinin ötesinde bir proje ile yola çıkarak, hayatı kolaylaştırmayı, topluma fayda sağlamayı hedeflemiştir. Türkiye menşeili, Dünya’da ilk ve tek olan SeeTalk, toplum önünde konuşmayı kolaylaştıran, her ortamda pürüzsüz ses verebilen, konuşmacıya güven veren bir üründür.

vizyonumuz
vizyon-seetalk-2
vizyon-seetalk-3

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz hizmet ve ürünlerimiz ile fark yaratarak, ulusal ölçekte sektör lideri olup, uluslararası düzeyde ise faaliyet gösterdiğimiz alanda markalaşarak, kendisini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmektir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli ürünler ve hizmet anlayışına süreklilik kazandırmak ve hayatı kolaylaştırmak, topluma fayda sağlamak yenilikçi projeler sunmaktır.

SeeTalk ürünümüzü keşfetmek için tıklayın.